Aj tento rok si 21. mája žiaci prvého stupňa a žiačky piateho a šiesteho ročníka, pod vedením učiteľov a pedagogických asistentov, uctili významný sviatok všetkých mám - Deň matiek. Žiaci svojim prednesom, tancom a spevom chceli poďakovať za všetku obetavosť a lásku, ktorú im mamičky dennodenne bezhranične odovzdávajú.
Veríme, že Vás program potešil!
Tr. učiteľky I. stupňa a pedagogickí asistenti.